O projekcie Zajęcia plastyczne i plastyczno-florystyczne Zajęcia muzyczne i muzykoterapia TIKI-MIKI kodowanie Ekoprzedszkole WYCIECZKI Zajęcia szachowe "Dwie wieże"

27.05.2021r.

Dziś dzieci z grupy  Krasnoludki były na wycieczce w Podlaskim Muzeum Kultury Ludowej w Wasilkowie na "Pikniku pod Gruszą". Podczas wycieczki  dzieci mogły obejrzeć wozy, którymi kiedyś podróżowali ludzie, przyglądały się pracy kowala oraz jeździły prawdziwą bryczką. Nie zabrakło również wspaniałych zabaw !! :)

Więcej zdjęć można zobaczyć w albumie fotograficznym. Zpraszamy:)

11.05.2021r.

Dziś najmłodsza grupa odwiedziła Krainę Krasnoludków! Co za fantastyczne miejsce! Tor przeszkód, jazda na kucyku, pyszne bułeczki, szukanie skarbów, karmienie zwierząt, pływanie tratwą, zabawa na powietrzu - tego wszystkiego doświadczyliśmy podczas wyjazdu :) Wspólna zabawa i historia o Krasnoludkach na długo pozostanie w naszej pamięci :)

Chcemy tam wrócić !!!

Więcej zdjęć w albumie fotograficznym szkoły...

24.02.2021r.

W dniau dzisiejszym grupa przedszkolna Mali Odkrywcy wyjeżdżała na wycieczkę do Muzeum Podlaskiego w Białymstoku. Dzieci miały możliwość zwiedzić to miejsce oraz uczestniczyły w warsztatach plastycznych podczas, których wykonały " Pocztówkę z Muzeum".

23.02.2021r.

W dniau dzisiejszym grupa przedszkolna Mądre Sowy wyjeżdżała na wycieczkę do Muzeum Podlaskiego w Białymstoku. Dzieci miały możliwość zwiedzić to miejsce oraz uczestniczyływ warsztatach plastycznych " Gra w kolory" podczas których malowały martwą naturę.

30.10.2020r.

Tego dnia na wycieczkę do Galerii Sleńdzińskich jeździła grupa Mądre Sowy.  Dzieci miały okazję zwiedzić to miejsce oraz uczestniczyć w jesiennych warsztatach plastycznych. Wyjazd uważamy za bardzo udany, przedszkolaki były zachwycone również przejażdżką autokarem :):):)

02.102020r.

Dzisiaj grupa "Mali Odkrywcy " miała okazję zwiedzić Muzeum Historii Medycyny i Farmacji Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Dzieciom bardzo podobał się wyjazd, miały nawet  okazję wykonać własne mydełko:):):)