Konkursy Świetlica Dzwonki Egzamin ósmoklasisty Biblioteka Pedagog szkolny Dowozy Obiady Zebrania z rodzicami Dni wolne Samorząd Uczniowski COVID-19 Rada Rodziców

Uczniowie i Rodzice

Obiady

ZASADY KORZYSTANIA ZE STOŁÓWKI SZKOLNEJ
Uczeń może korzystać ze stołówki szkolnej po pisemnym zgłoszeniu przez rodzica/prawnego opiekuna w sekretariacie szkoły (cały rok szkolny) lub u wychowawcy klasy (do 7.09.2023 r.).

Do pobrania - Karta_zgloszenia_na_obiady_SP_2023_2024.docx

stolowka_szkolna-klauzula RODO.doc

1. Cena jednego obiadu w roku szkolnym 2023/2024 wynosi:

Obiad zwykły – 4,60 zł

Obiad dietetyczny- 4,80 zł

2. Zapisy lub rezygnacja z obiadów w trakcie roku szkolnego następują po pisemnym zgłoszeniu w sekretariacie co najmniej z 3-dniowym wyprzedzeniem.

3. Obiady wydawane są w godzinach: 10.45- 13.00

4. Tygodniowy jadłospis  jest podawany na tablicach informacyjnych w  stołówce szkolnej.

5. Wysokość miesięcznej opłaty  jest podawana w formie informacji na dziennik przekazywanych  przez wychowawcę

6. Opłaty  za wyżywienie wnosi się z dołu  do 10 -tego dnia każdego  miesiąca  następującego po rozliczeniowym w formie przelewu bankowego na konto:

Zespół Szkolno – Przedszkolny w Nowym Aleksandrowie.

Bank Spółdzielczy w Białymstoku, Oddział w  Dobrzyniewie Dużym

Nr konta 43 8060 0004 2600 0130 2000 0010

W tytule przelewu należy podać imię i nazwisko dziecka,  klasę, miesiąc, za który Państwo płacą.

7. Nieprzestrzeganie terminu zapłaty jest powodem do skreślenia z listy stołujących się.

8. W razie nieobecności dziecka w szkole należy zgłosić rezygnację  obiadu  z jednodniowym wyprzedzeniem najpóźniej do godziny 10:00  nr telefonu (85) 719 75 45

9. Brak zgłoszenia rezygnacji oznacza, że dany  uczeń jest traktowany jak osoba stołująca się, której rodzice(opiekunowie) powinni uregulować należności za obiady.

10. Z posiłków można korzystać tylko w stołówce. Szkoła nie wydaje obiadów na wynos.